USPJEŠNI PROJEKTI GRADA LIPIKA – PRIJATELJA DJECE

Koordinacijski odbor akcije „Grad Lipik-Prijatelj djece“ nastavio je i U ovoj godini s provedbom uspješnih i nagrađenih projekata i akcija koje brinu o dobrobiti naših najmlađih sugrađana odnosno budućnosti Lipika, Hrvatske, Europe i svijeta. Drugu godinu zaredom u suradnji sa Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju Lipik i Dječjim vrtićem „Kockica“ iz Lipika proveden je projekt „Zdrava i zadovoljna leđa“. Osim nastavka provedbe dobro osmišljenih projekata namijenjenima djeci Koordinacijski odbor akcije „Grad Lipik-Prijatelj djece“ poduzeo je prve aktivnosti koje vode prema sastavljanju Dječjeg vijeća Grada Lipika te izbora dječjeg gradonačelnika/ce.

O ovim, ali i drugim mnogobrojnim aktivnostima Grada Lipika – prijatelja djece pročitajte ovdje.