GOSTOVANJE U EMISIJI „DRUŠTVENA MREŽA“ – PROMOCIJA KUHARICE I PREVENCIJA PRETILOSTI U DJECE

Dana 3. ožujka 2015. Snježana Krpes, programsko-organizacijska savjetnica u Savezu DND Hrvatske, gostovala je u emisiji Društvena mreža (HRT1) na temu prevencija pretilosti u djece i predstavila je ilustriranu dječju kuharicu Za prste polizati.

Kuharica „Za prste polizati“ nije samo zbirka recepata, već i zbirka svakodnevnih i zanimljivih priča djece Dunje i Lovre, koji djecu vode kroz ovu kuharicu. U kuharici se djeca mogu na poučan, informativan i zabavan način upoznati s raznovrsnim namirnicama, jelima i začinima, kako izgledaju, od kuda potječu i zašto su dobri. Kuharica će pomoći djeci u pripremi obroka te važnosti pravilne i raznolike prehrane.

Kuharica se može kupiti po cijeni od 60 kn. Svi zainteresirani se mogu javiti u ured Saveza društava Naša djeca putem e-maila: info[@]savez-dnd.hr (bez zagrada).